TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

Teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor ve ilk fırsatta kullanıyoruz. Teknolojiyi seviyoruz, iş hayatımızda uygulamamız ve alışmamız çok kısa bir zaman alıyor. Avantajlarını müşterilerimize sunuyoruz.

ERP Sistemi ve Kiosk Ekranları

ERP sistemlerimizle, Alt İşverenlik Hizmeti sürecinde personellerin tüm yasal yükümlülüklerine ilişkin takip süreçleri İş ve Personel Yönetimi Programlarımızla yönetilmektedir.

Tüm personellerimiz personel portalı üzerinden kendi kullanıcı adı şifreleri ile ücret ve özlük belgelerine ilişkin bilgilerine rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Müşteri portalımız sayesinde hizmet verdiğimiz tesislerdeki ilgili yöneticiler kendilerine tanımlanan kullanıcı adı ve şifre ile görev yapan personelin bilgilerine, denetim ve eğitim faaliyetlerine ilişkin bilgilere rahatlıkla erişebilmektedir. Aday havuzlarımızı, Kiosk ekranlarımız ile online ortamda ve KVKK mevzuatına uygun bir şekilde oluşturmaktayız. Aday Başvuru ve portföy oluşturma süreçlerimiz dijital ortamda, her an erişim imkanı ile gerçekleşmekte, böylece Çözüm Ortaklarımızın taleplerini etkili ve hızlı bir şekilde sağlamaktayız.

Bizimle irtibata geçin! 444 87 99