ALT İŞVERENLİK HİZMETİ

Alt İşverenlik Hizmeti

Grubumuz değişik sektörlerde faaliyetlerini sürdürmekte olan sanayi kuruluşlarına sunduğu, yardımcı üretim işletmeciliği hizmeti ile daha ekonomik koşullarda geniş bir hizmet ağı oluşturmuştur.

İşyerlerindeki üretim süreçleri ile ilgili olmakla beraber; doğrudan üretim organizasyonu içerisinde yer almayan, üretimin zorunlu bir unsuru olmayan ancak asıl iş devam ettikçe, duyulan ihtiyaca cevap vermek amacı ile; depolama, kalite kontrol, paketleme, yükleme - boşaltma, mekanik - elektrik bakım gibi yardımcı işler de firmaya özel çözümler sunulmaktadır.

Tekstil, metal, kozmetik ve plastik gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerimiz ile işyerlerinde işletmenin ve işin gereği doğrultusunda uzmanlık gerektiren işlerde de faaliyet göstermekte, veya parça başı ve fason esaslı çözümlerde gerektiğinde OSB'ler bünyesindeki kendi tesislerimizde sunulmaktadır.

ALT İŞVERENLİK HİZMETİ KAZANIMLARI

Operasyonel verimliliğin artması

Günümüz dünyasında; ekonomik, siyasal, toplumsal ve kültürel nedenlerle sürekli değişimler ve oluşumlar yaşamakta. Küreselleşen dünyadaki rekabet koşullarından dolayı işletmeler; bu değişime ayak uydurarak, hayatta kalmak ve ileriye taşınmak için çok daha fazla zaman, enerji, teknolojik ve verimli insan kaynağına ihtiyaç duymaktadır. Tüm bu koşullarda, değerli çözüm ortaklarımızın işletmelerini ileriye taşıyabilmesi için önemli olan asıl işlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektir. Alt İşverenlik hizmetini alarak, asıl işlerinize odaklanın ve operasyonel verimliliğinizin artması için tüm kaynaklarınızı maksimum verim ile kullanın.

İnsan kaynakları yönünden avantaj

Üretim için Destek Personelleri, Özel Güvenlik Ekibi, Temizlik Hizmetleri Ekibi, Çay Servis Personeli gibi farklı uzmanlık gerektiren alanlarındaki personellerin istihdam süreci, takibi, ekipman ve donanım tedariği, personellerin eğitimi ve denetimi mevcut departmanların genişlemesine, insan kaynağının niceliksel olarak artması ile iş yükünün de işletmelerin omuzlarına binmesine neden olmaktadır.

Maliyetlerin önceden bilinmesi

Piyasalardaki ani dalgalanmalar ve talepteki değişimlerle başa çıkabilmek için şirketler farklı durumlarda maliyetlerinin nasıl değişeceğini önceden bilmek istemektedir. Hizmet sözleşmemizde belirlenen kriterlerle doğru orantıda sunulan maliyetler, ön görülemeyen değişimlerin önüne geçmektedir.

Geniş ve esnek kaynak havuzu

Farklı alanlara yayılmış hizmet çeşitlerinin, farklı zamanlarda gerektirdiği farklı uzmanlık ve kaynaklar ancak geniş bir kaynak havuzundan sağlanabilir. Özellikle dönemsel ya da mevsimsel olarak üretim ya da dağıtım gereksinimleri artan firmalar için dış kaynak kullanımı firmalara büyük esneklik sağlamaktadır.

Kaynak Sürekliliği

İş kaybı en aza indirgenir. İşten ayrılma, hastalık, izin gibi kaynak sürekliliğini tehdit eden durumlar ile mücadele edebilmek ve beklenmedik durumlar için önlem geliştirmek hızlı reaksiyon gösterebilmek alt işverenin kabiliyetindedir. En kısa sürede, işe en uygun ‘tercihe göre’ geçici veya sürekli eleman temini gerçekleştirilir.

Müşteri Memnuniyetinin Artması

Alt İşverenlik Hizmetleri, alanında profesyonel kişiler tarafından yönetilmektedir. Böylece verilen hizmetin kalitesi ve verimliliği yüksek olmaktadır. Yaptığı iş alanlarında uzmanlaşmış olan Çetin Group, tecrübeli personelleri sayesinde verilen hizmetin kalitesini daima yüksek tutar ve müşteri memnuniyetini sağlar.

Bizimle irtibata geçin! 444 87 99